Usługi

Wysokie wymogi procesów druku obligują MMR Group PrintSolutions do dostarczania całościowych konceptów – od doradztwa, przez implementację produktu lub systemu, po usługi serwisowe i szkoleniowe.

Oferta usług MMR Group PrintSolutions jest stale optymalizowana zgodnie z ideą state-of-the-art technology oraz zgodnie z bieżącymi potrzebami naszych Klientów.

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na profesjonalne przycinanie i listwowanie obciągów offsetowych. Specjalistyczne studio graficzne umożliwia wsparcie naszych Klientów usługami graficznymi, a także przygotowalnią fleksograficzną, w której grawerujemy laserami włóknowymi 3D elastomerowe formy i tuleje do druku fleksograficznego, lakierowania w offsecie i druku w suchym offsecie.

ID

Szkolenie, nadzór i doradztwo

MMR Group PrintSolutions oferuje produkty i usługi uznanych producentów, ale także opracowuje certyfikowane linie towarów własnej marki. Implementację danego produktu poprzedza szkolenie w drukarni u Klienta prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów.

Nadzorujemy wdrożenie danego rozwiązania, a także doradzamy na każdym etapie procesu produkcyjnego druku. Działamy w oparciu o przepisy prawne dotyczące naszej branży i produktów, m.in. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Ponadto, przygotowujemy pełną dokumentację dotyczącą naszych produktów, tj. karty techniczne, instrukcje eksploatacji, certyfikaty (np. QACS, Fraunhofer, ISEGA) oraz potwierdzenia z badań i testów.

  ID

  Testy i serwis

  W MMR Group PrintSolutions świadczymy usługi testowe i serwisowe. Pracujemy dla Klienta, będąc z nim w ścisłej współpracy. Testujemy nasze produkty bezpośrednio w drukarniach, aby móc na bieżąco weryfikować ich parametry, optymalizować je oraz udoskonalać naszą ofertę.

  Opracowujemy profesjonalne, kompleksowe, uzupełniające się programy produktowo-usługowe, które są ściśle dostosowane do kryteriów produkcji w nowoczesnych drukarniach. Wysokie wymogi druku, a także jakościowe, indywidualne oczekiwania Klienta odnośnie danych produktów czy grup towarów obligują nas do dostarczania sprawdzonych rozwiązań, za które potem bierzemy pełną odpowiedzialność.

   Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi