15.05.2023

Udany debiut MMR Group PrintSolutions na MetPack 2023. Jedyny przedstawiciel polskiej branży poligraficznej!

Międzynarodowe targi opakowań metalowych MetPack to odbywające się co 3 lata prestiżowe spotkanie branży, podczas którego prezentowane są zrównoważone i nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji, uszlachetniania, malowania i recyklingu opakowań metalowych. Tegoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 300 wystawców z 26 krajów oraz tysiące odwiedzających.

 

MMR Group PrintSolutions to jedyna polska firma, która pojawiła się wśród wystawców MetPack. Potencjalnym klientom z całego świata zaprezentowała swoje portfolio z zakresu offsetu i suchego offsetu, do zadruku 2- i 3-częściowych puszek, a także plastikowych zakrętek, wieczek, kubków, pokrywek i tubek, m.in.:

 

  • obciągi drukarskie zarówno do druku offsetowego, jak i suchego offsetu,
  • płyty do lakierowania in-line,
  • obciągi samoprzylepne,
  • masterbary,
  • bezpośrednio grawerowane płyty do druku i lakierowania,
  • usługi własnego studia DTP,
  • włókniny z atestem FOGRA na maszyny KBA,
  • płyny buforowe i zmywacze z atestem ISEGA do druku UV.

Na stoisku można było sprawdzić próbki obciągów, płyt oraz wzory zadrukowanych puszek. Ponadto, jeden z dostawców MMR Group PrintSolutions i jednocześnie trendsetter w zakresie laserów włóknowych – firma AKK GmbH – udostępnił cylinder magnetyczny, na którym zaprezentowano płyty elastomerowe CML na podłożu metalowym.

 

Krzysztof Stall (Managing Director), Tomasz Jarczyński (Sales Manager) i Agnieszka Drosakis (Communication, Events & Promotion Manager), w imieniu MMR Group PrintSolutions, dziękują organizatorom, wystawcom i odwiedzającym MetPack 2023 – do zobaczenia na kolejnych targach!

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

www.tc.mmrgroup.pl

 

 

gallery-itemgallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi