08.11.2021

Udane wdrożenie lakieru metalicznego w jednej z dużych drukarń opakowaniowych w Polsce.

Lakier metaliczny (chromopodobny; z efektem lustrzanym) Metcoat UV Super Silver Chrome M2000 to specjalny, gotowy do użycia lakier UV na bazie pigmentu metalizowanego. Jego zadaniem jest symulowanie metalicznego efektu srebrnej folii coldstampingowej lub podłoży metalizowanych. Bardzo jasny, metaliczny efekt z wyjątkowym połyskiem jest możliwy do uzyskania na papierze powlekanym, tekturze i odpowiednio przygotowanych podłożach syntetycznych. Lakier metaliczny od MMR Group PrintSolutions (MMR Group Polska Sp. z o.o.) stanowi ekonomiczną alternatywę dla bardzo kosztownych procesów produkcji luksusowych opakowań i etykiet – redukuje zużycie folii, pozwala na szybszą produkcję oraz łatwiejszą utylizację opakowania.

 

Wdrożenie lakieru Metcoat UV Super Silver Chrome M2000 w drukarni opakowaniowej jest wynikiem licznych wspólnych testów dopasowania go do specyficznych wymogów druku. MMR Group PrintSolutions jest jednak dumny, że lakier sprostał tym wyzwaniom, a przede wszystkim spełnił oczekiwania klientów końcowych, czyli producentów wyrobów premium w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej.

Zobacz kartę techniczną: MMR – Metcoat UV Super Silver Chrome M2000 TDS PL

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Manager / Advertisement and Public Relations Coordinator

joanna.kosterska@mmrgroup.pl, +48 605 231 307

gallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi