19.04.2022

Spotkanie szkoleniowe MMR Group PrintSolutions i Continental ContiTech/ PHOENIX Xtra Blankets

W dniach 6-7 kwietnia odbyło się spotkanie szkoleniowe MMR Group PrintSolutions z wieloletnim partnerem i dostawcą Continental ContiTech/ PHOENIX Xtra Blankets.

 

Kwietniowe spotkanie było okazją do wewnętrznego podsumowania 2021 roku w poszczególnych działach MMR Group PrintSolutions. Wskazano 34%-owy wzrost sprzedaży i 10%-owy wzrost eksportu w porównaniu rocznym, jak również pozytywny odzew klientów w zakresie oferowania produktów pod markami własnymi. Wzrost w poszczególnych sektorach wynosił: 56% w sektorze suchego offsetu, 43% w sektorze fleksografii oraz 41% w sektorze offsetu. Ponadto przedstawiono krótką prezentację dotyczącą ubiegłorocznego rebrandingu spółki oraz pozytywnego odzewu z rynku na zmianę  identyfikacji wizualnej spółki.

 

Podczas szkolenia zaprezentowano również nowe możliwości materiałowe i produktowe dla fleksografii i offsetu od Continental ContiTech oraz PHOENIX Xtra Blankets. W tym informację o aktualnie testowanych nowych typach mieszanki EPDM, dzięki którym płyty CSX mają być bardziej elastyczne oraz umożliwiać jeszcze dokładniejsze grawerowanie.

gallery-itemgallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi