29.11.2023

MMR Group PrintSolutions przedstawicielem włoskiej firmy GTO S.r.l. na rynku polskim

MMR Group Sp. z o.o. została przedstawicielem prestiżowej włoskiej firmy GTO S.r.l.  na rynek polski. Nowy partner biznesowy pozwoli MMR Group PrintSolutions na dostarczanie innowacyjnych zrobotyzowanych i zautomatyzowanych maszyn do tampodruku.

 

Od 1980 roku GTO S.r.l. jest uznanym producentem maszyn tampondrukowych i sitodrukowych. Od 2019 roku firma wprowadziła innowacyjne rozwiązania, takie jak Roboprint, dostarczając zrobotyzowane i zautomatyzowane maszyny do tampodruku. Co więcej, GTO S.r.l. posiada specjalne patenty na rewolucyjne rozwiązania Tampolamina® i Tampotransfer®, umożliwiające zdobienie różnych podłoży poprzez folię hotstampingową oraz technologię DTF.

 

Dzięki współpracy z GTO S.r.l. MMR Group PrintSolutions może oferować nie tylko zaawansowane technologicznie maszyny do tampodruku, ale również maszyny cyfrowe Ecogenio (wykorzystujące atramenty wodne), idealne do druku na opakowaniach z tektury i papieru.

 

 

Kontakt:

Piotr Hilary Szymborski, Business Development Manager

+48 607 804 173

piotr.szymborski@mmrgroup.pl

www.ps.mmrgroup.pl

gallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi