17.01.2024

MMR Group PrintSolutions przedstawicielem hiszpańskiej firmy Quimovil SA na rynku polskim

MMR Group Sp. z o.o. została przedstawicielem hiszpańskiej firmy Quimovil SAna rynek polski. Nowy partner biznesowy pozwoli MMR Group PrintSolutions na dostarczanie farb do sitodruku i tampondruku.

 

Quimovil to lider branży, specjalizujący się w produkcji farb do różnych technik drukowania, takich jak sitodruk, tampondruk, fleksografia oraz druk cyfrowy. Firmę wyróżnia wyjątkowe podejście do zrównoważonego rozwoju, zgodne z wartościami CSR i ESG MMR Group PrintSolutions – Quimovil m.in. konsekwentnie dąży do redukcji śladu CO2, a jakość ich produktów ma bezpośredni wpływ na stabilność procesu drukowania i redukcję zużycia form drukowych.

 

Ta innowacyjna współpraca otwiera przed MMR Group PrintSolutions nowe możliwości w dziedzinie farb do różnych technik druku. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Kontakt:

Piotr Hilary Szymborski, Business Development Manager

+48 607 804 173

piotr.szymborski@mmrgroup.pl

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi