09.11.2023

MMR Group PrintSolutions poszerza ofertę o kompleksowe rozwiązania dla tampondruku

MMR Group PrintSolutions poszerzył swoje portfolio produktowo-usługowe o nową dziedzinę druku – tampondruk. W ofercie do tampondruku znajdują się maszyny, farby, tampony drukarskie, matryce i akcesoria, a także profesjonalne doradztwo techniczne.

 

Tampondruk jest wszechstronną techniką druku stosowaną w przemyśle oraz branży reklamowej. Pozwala na precyzyjne nanoszenie wzorów na różnorodne materiały, w tym metal, szkło, ceramikę i tworzywa sztuczne. W przemyśle tampondruk znalazł zastosowanie w produkcji elementów elektronicznych, medycznych i motoryzacyjnych, dzięki swojej niezwykłej precyzji i zdolności do drukowania na nieregularnych powierzchniach. W reklamie tampondruk jest wykorzystywany do personalizacji gadżetów, takich jak długopisy, kubki czy odzież.

 

MMR Group PrintSolutions oferuje kompleksowe rozwiązania do tampondruku – maszyny tampondrukowe, farby, tampony drukarskie, matryce i akcesoria. Zapewnia również profesjonalne doradztwo techniczne, aby umożliwić skuteczne wykorzystanie potencjału tampondruku.

 

 

Kontakt:

Piotr Hilary Szymborski, Business Development Manager

+48 607 804 173

piotr.szymborski@mmrgroup.pl

www.ps.mmrgroup.pl

gallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi