09.05.2022

MMR Group PrintSolutions na targach Print4All

3 maja 2022 roku rozpoczęły się prestiżowe targi poligraficzne Print4All w Mediolanie. Przedstawiciele MMR Group PrintSolutions odwiedzili podczas wydarzenia swoich stałych dostawców, m.in. włoską firmę Diamelt, producenta klejów przemysłowych.

 

Targi Print4All są jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń międzynarodowego przemysłu poligraficznego – stanowią zintegrowaną platformę biznesową dla wszystkich sektorów poligrafii oraz technologii drukowania. Tegoroczna edycja, pierwsza od wybuchu pandemii COVID-19, była więc szczególnie oczekiwana.

MMR Group PrintSolutions gościło na stoisku włoskiego producenta Diamelt, z którym współpracuje już od 7 lat, dostarczając wysokiej jakości kleje poligraficzne na rynek polski i czeski. Targi Print4All były doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami technologicznymi w poligrafii, co z pewnością przełoży się na wsparcie klientów zmodernizowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi.

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi