10.06.2024

MMR Group PrintSolutions na Targach drupa 2024

Od 25 maja do 7 czerwca trwało najważniejsze na świecie wydarzenie wystawiennicze dla przemysłu poligraficznego i graficznego. Targi Drupa 2024, wydarzenie zrzeszające przedstawicieli takich dziedzin poligrafii jak przygotowanie, produkcja, przerób papieru oraz druku, ale również pionierów w innowacji, przedstawicieli najnowszych technologii i produktów na rynku poligraficznym. W takim miejscu nie mogło zabraknąć MMR Group PrintSolutions.

 

Jako wystawcy zaprezentowaliśmy potencjalnym klientom z całego świata swoje portfolio z zakresu offsetu, tampondruku i sitodruku oraz fleksografii. Na stoisku można było zapoznać się z:

– próbkami obciągów drukarskich zarówno do druku offsetowego, jak i suchego offsetu,

– zobaczyć na żywo tampony drukarskie,

– bezpośrednio grawerowane płyty do druku i lakierowania,

– włókniny z atestem FOGRA na maszyny KBA,

– płyny buforowe i zmywacze z atestem ISEGA do druku UV.

 

Targi były świetną okazją do poznania nowych nurtów i innowacji, sami natomiast mogliśmy służyć Gościom swoim portfolio. Przez nasze stoisko ze wsparciem przewinął się niemal cały zespół PrintSolutions. Na czele z Krzysztofem Stallem (Managing Director), rozmowy prowadzili Agnieszka Drosakis (Communication, Events, Promotion Manager), Tomasz Jarczyński (Sales Manager), Marek Banasiuk (Sales Director), Antoni Okrutniak (Sales Manager, Offset Printing), Bogusław Frączek (Sales Manager), Tomasz Frydrysiak (Sales Manager), Sławomir Goździak (Product & Implementation Manager), Piotr Hilary Szymborski (Business Development Manager).

 

Kontakt:

Maria Krzykowska, Marketing and Public Relations

+48 605 048 013

maria.krzykowska@mmrgroup.pl

gallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi