12.10.2022

MMR Group PrintSolutions na międzynarodowym Canmaker Summit 2022

W dniach 4-6 października 2022 MMR Group PrintSolutions wzięło udział w corocznej konferencji Canmaker Summit. Wydarzenie już od ponad 30 lat gromadzi firmy i ekspertów z branży opakowań metalowych z całego świata. Tegoroczna edycja odbyła się w Pradze.

 

The Canmaker Summit, organizowany przez brytyjską spółkę The Sayers Publishing Group Ltd., jest stałym elementem w kalendarzach konferencyjnych przedstawicieli światowego przemysłu opakowaniowego. Nadrzędnym celem spotkania jest weryfikacja aktualnego rynku opakowań metalowych, omówienie dostępnych technologii czy wyzwań gospodarczych.

MMR Group PrintSolutions, we współpracy z firmą Continental, angażuje się w ciągłe doskonalenie produktów do druku offsetowego i suchego offsetu, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska. Podczas tegorocznego Canmaker Summit przedstawiciele MMR Group PrintSolutions zaprezentowali najnowocześniejsze rozwiązania do zadruku puszek napojowych i aluminiowych – samoprzylepne obciągi drukarskie BCB Advanced, Ultimate i RPB oraz płytę drukową CML do najbardziej precyzyjnych aplikacji w tubkach, kubkach i puszkach.

 

MMR Group PrintSolutions dziękuje za merytoryczne spotkanie i okazję do globalnej wymiany doświadczeń z ekspertami z branży – konferencja pozwoliła na nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów oraz zapoczątkowania rozmów biznesowych, które mogą być zaczątkiem owocnej współpracy w przyszłości.

 

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

zobacz pdf
gallery-itemgallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi