27.04.2023

MMR Group PrintSolutions na Konferencji Fleksografów 2023. Rozgrzewka przed targami MetPack

Organizowana w Ożarowie Mazowieckim, Konferencja Fleksografów zgromadziła tłum ekspertów polskiej branży fleksograficznej. Podczas trzech dni wydarzenia poruszono m.in. tematykę szkolnictwa i regulacji prawnych w dziedzinie poligrafii, a także ochrony środowiska i problemu greenwashingu.  Konferencja zakończyła się wizytą techniczną w Centrum Technologicznym Mark Andy.

 

Przedstawiciele MMR Group PrintSolutions – Sales Manager Tomasz Jarczyński i Senior Graphic Designer Tomasz Frydrysiak – promowali podczas konferencji szerokie portfolio rozwiązań produktowych i usługowych dla druku fleksograficznego, szczególnie w kontekście zrównoważonego rozwoju. Zaprezentowali m.in. formy i tuleje elastomerowe, do procesowania których wystarczy wyłącznie woda, a także wciąż rozwijane możliwości produkcyjne studia graficznego i przygotowalni flekso MMR Group PrintSolutions.

 

MMR Group PrintSolutions dziękuje za owoce spotkanie i merytoryczne dyskusje. Kolejnym, doskonałym miejscem do podobnej wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowoczesnymi technologiami m.in. z zakresu flekso będą międzynarodowe targi MetPack w Essen. MMR Group PrintSolutions zaprasza na stoisko 1E08 w hali 1.

 

 

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

www.mmrgroup.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi