05.02.2024

Debiut MMR Group PrintSolutions na targach RemaDays 2024

W dniach 30.01-02.02.2024 MMR Group PrintSolutions po raz pierwszy uczestniczył w warszawskich targach RemaDays. Wydarzenie było doskonałą okazją do oficjalnej inauguracji nowego działu tampondruku oraz przedstawienia możliwości nowych, europejskich dostawców firmy.

 

Targi RemaDays to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży reklamowej i marketingowej, podczas których prezentowane są nowoczesne rozwiązania związane z reklamą, drukiem oraz marketingiem. Tegoroczna edycja wydarzenia była debiutem dla MMR Group PrintSolutions – na stoisku E4.16 zaprezentowano zaawansowane technologicznie rozwiązania do tampondruku, sitodruku i druku cyfrowego.

 

„Gwiazdami” na stoisku MMR Group PrintSolutions okazały się urządzenia:

 

  • Tampotransfer/ Tampolamina od włoskiej firmy GTO S.r.l. – rewolucyjne urządzenie, które łączy technologię tampondrukową z hotstampingiem/ DTF, przez co otwiera nowe, dotąd nieosiągalne, możliwości w zdobieniu nieregularnych powierzchni,
  • GTO 883 od GTO S.r.l. – dwukolorowa maszyna tampondrukowa wyposażona w zamknięty system kałamarza,
  • Pronto od chorwackiej firmy Azon Printer – niewielkie urządzenie DTF, dające nieograniczone możliwości druku,
  • Primo Plus od Azon Printer – wszechstronne urządzenie dla każdego materiału i zastosowania.

 

MMR Group PrintSolutions dziękuje organizatorowi, dostawcom oraz wszystkim odwiedzającym. Do zobaczenia na kolejnych targach RemaDays!

 

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

gallery-itemgallery-itemgallery-item

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi