11.08.2022

Certyfikat ISEGA dla lakieru MMR Coating Gloss 5510

2 sierpnia 2022 roku, MMR Group Polska Sp. z o.o. otrzymała certyfikat ISEGA dla kolejnego produktu z oferty MMR Group PrintSolutions – lakieru dyspersyjnego MMR Coating Gloss 5510.

 

MMR Coating Gloss 5510 to błyszczący lakier dyspersyjny z własnego portfolio produktowego MMR Group PrintSolutions. Jest dedykowany do lakierowania dwustronnego z wieży lakierniczej na szybkobieżnych maszynach offsetowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i optymalnym połyskiem. Lakier przeszedł pozytywną certyfikację ISEGA do lakierowania opakowań produktów spożywczych.

 

Lakier MMR Coating Gloss 5510 można nakładać na każdy rodzaj kartonu i papieru powlekanego (aplikacja z wieży lakierniczej maszyny offsetowej). Optymalna grubość aplikacji to 3-7 g/m².

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką produktu: https://bit.ly/3QxiRQE

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

zobacz pdf

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, czyli książka o i dla współczesnej poligrafii

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego wydał właśnie książkę pt. Poligrafia – sztuka, techniki, technologie, która omawia techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii.MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., również znalazła się na kartach publikacji.
Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

Rewitalizacja unikalnej maszyny drukarskiej z XIX wieku wstecz

W Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu po raz pierwszy od ponad 60 lat uruchomiono austriacką maszynę drukarską Helbig & Müller in Wien z 1848 roku. W rewitalizacji pomogły formy elastomerowe CONTI LaserLine CML 1,72 mm i papiery kalibrowane od MMR Group PrintSolutions, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zrównoważony rozwój – wyzwania, zmiany, potrzeby

Zachęcamy do przeczytania kwietniowego numeru Poligrafiki - nowy Dyrektor Handlowy MMR Group PrintSolutions, Marek Banasiuk opowiada o tym, jak podchodzimy do idei zrównoważonego rozwoju w dobie pandemii. Wydanie online znajdą Państwo na stronie Poligrafiki: www.poligrafika.pl. Miłej lektury!

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi